Corona maatregelen

15 maart 2020


UPDATE CORONAVIRUS en wat het voor LTV Almere betekent

Beste Leden 

Velen van u zullen ook de persconferentie van vanmiddag hebben gevolgd en de nieuwe maatregelen hebben meegekregen. Indien dit niet het geval is vindt u hieronder de nieuwe maatregelen die van invloed zijn op onze club.

UPDATE 15 maart

Het kabinet neemt verregaande maatregelen in de strijd tegen het coronavirus. Ook scholen, horeca en sportclubs moeten dicht om verspreiding van het virus tegen te gaan. De maatregelen gaan in vanaf 15 maart 18.00 uur en gelden t/m 6 april.

De KNLTB roept daarom alle tennisverenigingen op om alle activiteiten te staken en alle tennisparken en clubhuizen te sluiten. Hieronder vallen ook trainingen en vrij tennissen. We adviseren tennisscholen en commerciële tenniscentra ook gevolg te geven aan deze oproep. In navolging hiervan gaan ook de trainingen van de KNLTB op het NTC in Amstelveen niet door.

De maatregelen hebben ook gevolgen voor de Voorjaarscompetitie.

We zullen ons de komende dagen beraden over de verdere uitvoering hiervan.

Per vanavond zal onze club dus dicht zijn en zal er niet getennist kunnen worden vooralsnog t/m 6 april. 

Ook onze tennisschool : TennisCollege Flevoland zal ook geen les geven. 

Zodra er meer en nieuwe informatie beschikbaar is dan laten we dit meteen weten.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur

https://knltb.nl/nieuws/2020/03/tennis-en-het-coronavirus/

 

Nieuwscategorieën CORONA BESTUUR


Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen