Clubagenda

April 2024
Rood/Oranje competitie
Maandag 1 09:00 - 16:00
Groen competitie
Maandag 1 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Vrijdag 5 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Vrijdag 5 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Senioren
Vrijdag 5 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zaterdag 6 09:00 - 16:00
Rood/Oranje competitie
Zondag 7 09:00 - 16:00
Groen competitie
Zondag 7 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Zondag 7 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zondag 7 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Maandag 8 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Dinsdag 9 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Woensdag 10 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Donderdag 11 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Vrijdag 12 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Vrijdag 12 18:00 - 22:00
Seniorencompetitie
Zaterdag 13 09:00 - 16:00
Rood/Oranje competitie
Zondag 14 09:00 - 16:00
Groen competitie
Zondag 14 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Zondag 14 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zondag 14 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Maandag 15 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Dinsdag 16 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Woensdag 17 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Donderdag 18 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Vrijdag 19 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Vrijdag 19 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zaterdag 20 09:00 - 16:00
Rood/Oranje competitie
Zondag 21 09:00 - 16:00
Groen competitie
Zondag 21 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Zondag 21 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zondag 21 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Maandag 22 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Dinsdag 23 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Woensdag 24 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Donderdag 25 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Vrijdag 26 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Junioren
Vrijdag 26 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Zondag 28 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Rood/Oranje/Groen/Junioren
Zondag 28 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Senioren
Maandag 29 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Senioren
Dinsdag 30 09:00 - 16:00
Mei 2024
Inhaaldag competitie Senioren
Woensdag 1 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Senioren
Donderdag 2 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Senioren
Vrijdag 3 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Senioren
Zaterdag 4 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Zondag 5 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Maandag 6 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Dinsdag 7 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Woensdag 8 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Senioren
Donderdag 9 09:00 - 16:00
Inhaaldag competitie Rood/Oranje/Groen/Junioren
Donderdag 9 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Vrijdag 10 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zaterdag 11 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Zondag 12 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zondag 12 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Maandag 13 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Dinsdag 14 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Woensdag 15 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Donderdag 16 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Vrijdag 17 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Vrijdag 17 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zaterdag 18 09:00 - 16:00
Rood/Oranje competitie
Zondag 19 09:00 - 16:00
Groen competitie
Zondag 19 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Zondag 19 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zondag 19 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Maandag 20 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Dinsdag 21 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Woensdag 22 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Donderdag 23 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Vrijdag 24 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Vrijdag 24 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zaterdag 25 09:00 - 16:00
Rood/Oranje competitie
Zondag 26 09:00 - 16:00
Groen competitie
Zondag 26 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Zondag 26 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Zondag 26 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Maandag 27 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Dinsdag 28 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Woensdag 29 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Donderdag 30 09:00 - 16:00
Junioren competitie
Vrijdag 31 09:00 - 16:00
Seniorencompetitie
Vrijdag 31 09:00 - 16:00